Co získám po absolvování kurzu?

Po absolvování kurzu získáte certifikát. V certifikátu bude vyznačena doba trvání kurzu – 8 vyučovacích hodin. Zároveň doufáme, že získáte i nové znalosti a dovednosti, které budete moci předat Vašim žákům a studentům.

Lze kurzy hradit ze šablon?

Ano, v dnešní době bohužel nemají ředitelé škol možnost rozdělovat velké množství finančních prostředků podle svého uvážení, ale v různých grantech mají naopak peněz relativní dostatek, proto jsme naše kurzy upravili tak, aby měly hodinovou dotaci alespoň 8 vyučovacích hodin a akreditaci MŠMT a splňovaly podmínek tzv. šablon.

K čemu je akreditace?

Akreditace znamená, že náplň, vzdělávací cíle, rozsah, forma a další náležitosti kurzu schválila komise Ministerstva školství a vydala pro kurz akreditaci. Akreditace bývá podmínkou čerpání dotačních prostředků.


Co vše je zahrnuto v ceně kurzu?

V ceně je zahrnuta Vaše účast na kurzu, zapůjčení vybavení na pokusy (pokud jsou součástí kurzu), blok a tužka na poznámky, malá pozornost, kávové přestávky s občerstvením a oběd. Součástí kurzu není doprava na kurz, cestovné neproplácíme.

Jaké občerstvení mohu očekávat?

Během celého dne nabízíme menší (slané i sladké) občerstvení formou kávových přestávek. K obědu bude výběr z několika teplých jídel, zpravidla včetně jednoho bezmasého pokrmu.

Co když mám "dietu"?

V případě zvláštních stravovacích návyků či omezení nás o tomto prosím informujte v přihlašovacím formuláři, e-mailu nebo přímo při telefonickém objednání. Pokusíme se najít vhodné řešení.


Jak se na kurz objednat?

Naše kurzy můžete objednat přes tento objednací formulář, e-mailem info@ktap.cz nebo telefonicky na čísle +420 778 139 340.

Jak zaplatit?

Na kurz Vám bude vystavena a elektronicky zaslána faktura s platebními údaji. Ta lze zaplatit všemi běžnými platebními metodami (převodem na účet, složenkou). Na kurzu Vám bude předán originál faktury.

Jak mohu ověřit platnost akreditace?

Platnosti akreditace si nejlépe můžete ověřit přímo na stránkách Ministerstva školství: http://dvpp.msmt.cz/fadvpp/vybdvpp.asp, například pomocí našeho IČO: 06894178. Následně můžete vidět seznam akreditací včetně jednacích čísel přidělení.


Kde přesně se budou konat kurzy v Praze?

Přesné místo konání kurzu Vám přijde v e-mailu do dvou dní po přihlášení. V Praze se kurzy s menším počtem účastníků konají v hotelu Andante na adrese Ve Smečkách 1408, 110 00, poblíž Václavského náměstí. Prostory s více účastníky pak zajišťujeme ve spolupráci s Asociací soukromého zemědělství v Samcově ulici, č.p. 1177 na Novém městě.

Kde přesně se budou konat kurzy v Ostravě?

V Ostravě spolupracujeme na zajištění místa kurzu se vzdělávací společností DTO, která má učebny umístěny v městské části Mariánské hory na adrese Mariánské nám. 480/5, 709 00. Umístění konkrétního kurzu může být v krajních případech odlišné, o všem budete informováni v e-mailu do dvou dnů po přihlášení.

Pořádáte kurzy i v jiných městech?

Pravidelné kurzy probíhají v současné době pouze v Praze a v Ostravě. Pokud máte zájem o uspořádání kurzu v jiném městě neváhejte nás kontaktovat. V případě zájmu je možné domluvit i kurz na míru přímo ve Vaší škole.


Potřebujete vědet více?

Máte-li dotaz ohledně organizace kurzů neváhejte nás kontaktovat na emailu info@ktap.cz nebo vyplněním kontaktního formuláře.

Pokud máte specifický dotaz týkající se jednotlivých kurzů, můžete kontaktovat přímo jednotlivé lektory
j.mikes@ktap.cz lektor chemických kurzů
jenistova@ktap.cz lektorka kurzů s chemickými pokusy
skoupa@ktap.cz lektorka kurzů s chemickými pokusy
k.mikes@ktap.cz lektor matematických a fyzikálních kurzů